Emre Makine Metal Lazer Kesim fason lazer kesim hizmeti sunmaktayız. Metal alanında bulunan ve lazer kesim ile kesilmesi gereken fason olarak kesim yapıyoruz. Fason lazer kesim hizmetimizden yararlanmak için bizi sol tarafta bulunan butondan arayabilirsiniz.

Fason Lazer Kesim Nedir?

Lazer kesme , malzemeleri kesmek için bir lazer kullanan ve genelde endüstriyel imalat uygulamaları için kullanılan bir teknoloji , ancak okullar, küçük işletmeler ve hobiler tarafından da kullanılmaya başlandı. Lazerle kesme, yüksek güçlü bir lazerin çıktısını en çok optik aracılığıyla yönlendirerek çalışır. Lazer optiği ve CNC (bilgisayar sayısal kontrolü), üretilen materyali veya lazer ışını yönlendirmek için kullanılır. Lazer kesim Malzemeleri kesmek için kullanılan tipik bir ticari lazer , malzemeye kesilecek desenin CNC veya G kodunu takip etmek için bir hareket kontrol sistemi içeriyordu . Odaklanmış ışını malzemeye yönlendirilir ve bu malzeme daha sonra erir, yanar, buharlaşır veya bir gaz püskürterek atılır. [1]yüksek kaliteli bir yüzey kaplamalı bir kenar bırakarak. Endüstriyel lazer kesiciler, düz sac malzemenin yanı sıra yapısal ve boru malzemeleri kesmek için de kullanılır.

Cnc Metal Lazer Kesim Sac İşleme Merkezimizde Paslanmaz, Krom vb.. sacları işleme aşamalarını inceleyebilirsiniz.

Lazer Kesim Sac İşleme Aşamaları

 1. İşlemesi Yapılacak sacın kalınlığının belirlenmesi
 2. Kesimi yapılacak olan fotoğrafın ve ya parçanın Cad programları ile vektörel çizimlerinin uygun bir şekilde yapılması
 3. Sac yerleşiminin yapılması
 4. Metal lazer kesim makinesine işlenecek sacın yerleştirilmesi
 5. Metal Lazer Kesim makinesinin, saca uygun şekilde gaz parametrelerinin ve lazer ayarlarının en ince detayına göre yapılması
 6. Kesim İşlemine Başlanması

Türkiye’nin bütün bölgelerine hizmet veren “Kaliteli”, “Hızlı”, “Güvenilir” ve “Akıllı Çözüm” ilkeleri doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sürede yurt içi ve yurt dışındaki birçok saygın projede başarılı olmuş ve takdir toplamıştır. Günümüzde Metal Lazer kesim, bunun yanına Doğal gaz tesisatı, gibi bir çok hizmet ve konumda bulunmaktadır.

Metal Kesim Lazer ile…

Cnc Metal Lazer Kesim İle Sac işleme – Fason Metal Materyallerin Kesilmesi – Bükümün yapılması ve boyancak sacların ve parçaların fırın boyaya girip boyanması gerekir. Metal Ürünler Bazında bir çok imkanı sunmaktayız

 • Ürünlerin Cad Programları ile çizimlerinin yapılması, çizimi yapılan ürünlerin Cnc Metal Lazer Kesim Makinesine aktarılması kesim işlemine başlanması
 • Metal Kesim ile Siyah Sac 1 – 22 m kesim aralığı ile metal sac ve metal kesim işlemlerinde muazzam sonuçlar ve işlikten kurtulun son teknoloji lazer makinemiz ile, çözüm ortağınuz olmaya hazırız..

Lazer CNC Metal ve Aliminyum – Bakır – Pirinç – Paslanmaz Krom Sac Kesimi

Lazer Cnc Metal ve Aliminyum Bakır Pirinç paslanmaz çelik sac gibi kesimleri itina ile yapıyor. Türkiyenin bütün bölgelerine hizmet veriyoruz..

Metal Lazer Kesim Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

 1. Metal Lazer Kesim işlemi yapılırken elbette bir çok faktöre ve hususa dikkat edilmelidir. Bu hususlardan en önemlisi ise, Metal Lazer Kesim Makinenizi iyi tanıyor olmanız. Operatörünüzün Gaz Parametrelerini Saca göre ayarlaması.
 2. Metal Lazer Kesim İşlemi yapılırken sac üzerinde cüruf gibi erimiş materyallerin kalmamasına dikkat ediniz.
 3. Sac İşleme işlemi yapılırken sac üzerine ince yağ gibi bir koruyucu madde ile sacların üzerindeki pasın ve sac pütürünün en ince noktasına getirilmesi.
 4. Lazer Kesim İşleminde Sacı yerleştirdiğinizde Metal Lazer Kesim makinesini destekleyecek bütün aletlerin ve yardımcı elemanların düzel bir şekilde çalışması gerekmektedir.

CNC METAL LAZER KESİM MAKİNE MİZ İLE KESTİĞİMİZ MATERYALLER

Carbon Çelik (Siyah Sac)

Carbon çelik siyah sac kesim aralığı – 1 mm 22 mm kesim aralığı kusursuz kesim

Paslanmaz Krom Sac

Paslanmaz Krom Sac Kesim Aralığı – 1 mm – 16 mm paslanmaz krom sac kesim aralığı – muhteşem kesimler..

Bakır – Aliminyum – Pirinç Lazer Kesim

Kesim Aralığı – 1 mm 11 mm

CNC SAC İŞLEME İLE NELER YAPILMAKTADIR?

Cnc Metal Lazer Kesim işlemlerini yaptığımıza göre bizi bu sektörde bize ne gibi ürünler sunmaktadır. Daha Doğrusu düşünce gücü ve yaratıcılığı zengin insanlar böyle bir makineye sahip olduklarında bir çok ürünü şüphesiz ortaya çıkarırlar. Peki biz ne yapıyoruz Emre Makine ailesi olarak yapmış olduğumuz küçük bir portföyümüz. Emre Makine Olarak Bugune Kadar +1000’in üzerinde fason kesim işi ve yapılmıştır farklı parça kesim işlelerinde

Metal Lazer kesim sac işleme ince ve hassas bir işlemdir. Cad Aşaması ve Kesim Aşaması sorunsuz geçmelidir. Emre Makine Mühendislik ve Metal Lazer Kesim bunu size garanti veriyor. Kesim İşlemlerinde İtina ve titizlikte çalışmakta . Onlarca Mutlu Müşterinin Arasına Sizde Katılmak İçin Solda bulunan Bize ulaş butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

CNC METAL LAZER KESİM VE FİBER MAKİNEMİZDE NE TÜR ÜRÜNLER ORTAYA ÇIKARMAKTAYIZ?

Bildiğiniz üzere metal lazer kesim üzerine tasarım, ve ürün bitmez ama biz sadece burada 5 adet ürün modellemesini kısaca anlatalım istedim.

 1. Fason Metal Lazer Kesim Ürünleri
 2. Dekoratif Metal Duvar Saati Modelleri
 3. Dekoratif Metal Duvar Tablo Modelleri
 4. Ferforje Metal Lazer Kesim Sac İşleme
 5. Duşa Kabin Desen Kalıplarının Ortaya Çıkması

Lazer kesim sac fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizim ile iletişime geçiniz…