Hakkımızda - Emre Makine

Firmamız Hakkında

Yüksek kalite anlayışı, esnek çözümleri ve rasyonel fiyat politikalarıyla müşterilerine üst düzeyde hizmet veren firmamız "Sac İşleme" sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Esnek, yenilikçi ve başarı odaklı yönetim anlayışının getirmiş olduğu avantajları kullanarak, kurumsal yapısını gün geçtikçe daha da sağlamlaştıran firmamız, doğru zamanlarda gerçekleştirmiş olduğu doğru yatırımlarla, sektörünün en çok tanınan ve takdir edilen şirketleri arasında yerini almıştır. Sivas Toptancılarda yer alan firmamız üretim alanıyla, Sivas ve çevre illeri yoğunlukta olmak üzere Türkiye'nin birçok noktasından gelen üretim taleplerini değerlendirerek müşterilerine çözüm sunmaktadır.

Firma Hedefleri

Emre Makine Metal Lazer Kesim Türkiye'nin ekonomisine ve sanayisine katkıda bulunmayı hedefleyen, sürekli üretmenin peşinde koşan, sonuç odaklı çalışma prensibiyle hareket eden, sektörünün önde gelen ve saygın kurumlarından biridir. Kurumsal sosyal sorumluluğunun bilincinde olan EMRE MAKİNE, odaklandığı her iş ve projeyi başarıyla ve zamanında tamamlayan, oluşturduğu iş gelenekleri, sağlam teknolojik ve insan kaynağı yapısı, rekabet gücü ve herkesçe kabul görmüş kurumsal değerleri ile dün olduğu gibi, bugün de adından sıkça söz ettirecek ve başta özdeş olduğu Türkiye ve tüm yaşam alanlarına katma değer sağlamaya devam edecektir.

Bizlere verdiğiniz sorumluluğun farkında olarak, kalite anlayışımızın üst segmentlere hitap ettiğini belirtmek isteriz. EMRE MAKİNE olarak bugüne dek gerçekleştirdiğimiz projelerde "Kalite Kontrol" sürecine son derece önem verdik. Gelişen teknoloji ve uygulamaları takip ederek, üretim öncesinde, esnasında ve sonrasında oluşabilecek sorunları minimize edecek önlemler aldık.

 İç Denetimler Oluşturarak Olası Hataları Yerinde Tespit Edip Müdahale Eden Ekibimiz Ve Bilgisayar Sistemleri İle Desteklenmiş Kalite Kontrol Süreçlerimizde, Sizlere Tamamen Talep Ettiğiniz Ürünleri Sunmayı Vaat Ediyoruz.

PAKETLEME VE SEVKİYAT

Kalite Standartlarımızın Gereğince Üretimi Gerçekleştirilmiş Olan Ürünlerimizin Paketleme Ve Sevkiyat İşlemleri Büyük Bir Özenle Gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimize Daha İyi Hizmet Sunmak, Olası Hasar Ve Mağduriyetleri Minimize Etmek Adına Teslim Öncesinde Son Kontroller Yapılır Ve Paketleme İşlemine Geçilir.

Emre Makine Metal Lazer Kesim

-2xLazer Makineleri

-Markalama Makinesi

-Abkant Büküm

-Fırın

Emre Makine Metal Lazer Kesim Hizmetleri

Müşteri Memnuniyeti 100%

Hizmetlerimiz

Metal Sektöründe yaptığımız hizmetler

Metal Lazer Kesim

Türkiye’nin bütün bölgelerine hizmet veren “Kaliteli”, “Hızlı”, “Güvenilir” ve “Akıllı Çözüm” ilkeleri doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sürede yurt içi ve yurt dışındaki birçok saygın projede başarılı olmuş ve takdir toplamıştır.

Metal Lazer Markalama

Her türlü metal, çelik, alüminyum, sert plastik, şekil, renk, ebat, doku farklılıklarına bakılmadan yüksek kalitede bar kod, seri numarası, kare kod, metin, logo, matris, resim ve aklınıza gelebilecek her türlü markalamayı yapabilirsiniz. Markalama Hizmeti Sunmaktayız...

Abkant Büküm

CNC Abkant pres, sac metal hammaddeyi bükerek istenen forma getiren bir saç şekillendirme tezgahıdır. Daha ilkel olan türü caka olarak adlandırılır. Abkant büküm tezgahları ile sac metal, iki kalıp arasında basılarak şekil alır. Abkant büküm hizmetimizde metal lazer kesim, markalama yanında müşterilerimize abkant büküm hizmetide sunmaktayız.

Elektro Statik Boya

Elektrostatik Boya Nedir? “Elektrostatik toz boyama solvent içermeyen bir yüzey kaplama metodudur. Kaplayıcı malzeme, son kat boya tabakasını oluşturan çok ince toz boya partikülleridir. Toz boyaboya kabininde özel boya tabancaları vasıtasıyla atılır. Elektro Statik Toz Boya müşterilerimize sunduğumuz bir başka hizmet türüdür.