MAKSİMUM KESİM KALINLIKLARI

20 MM SİYAH SAC

10 MM PASLANMAZ SAC

10 MM ALUMİNYUM

15 MM GALVANİZ

10 MM PİRİNÇ

10 MM BAKIR

Max 1500 x 3000 EBATLARINDA PLAKA KESME KABİLİYETİ

KULLANILAN PROGRAMLAR: AUTOCAD & SOLİD (dwg – dxf dosyaları)

LAZER KESİM NEDİR NASIL ÇALIŞIR VE AVANTAJLARI NELERDİR?

Lazer ışınının elde edilmesi kolaylaştıktan sonra uygulama alanları da artış göstermiştir. Mühendislikte kullanımı kaynak, kesme ve delme işlemleri şeklindedir. Lazerle yapılan üretim hem otomasyonu sağlamakta hem de üretim hatasını azaltmaktadır. Lazerin çeşitli tezgahlarda uygulanmasıyla üretim 24 saat yapılabilmekte, seri üretim sağlanmasıyla maliyet de azalmaktadır. Özellikle lazerle yapılan kesme işlemleriyle birçok kalıp ve aparattan tasarruf sağlanmıştır. Bununla birlikte birçok makina kullanılmamakta, insan faktöründen kaynaklanan hatalarda azaltılmıştır.

Çelik, nikel alaşımları, titanyum, krom, paslanmaz çelik, alüminyum ve alaşımları vb. malzemelerin kesme işlemleri yapılabilmektedir. Lazer kesmenin avantajları ise; kesme kalıp ve aparatı gerekmez, iş parçası kesme yüzeyi pürüzsüzdür, 0.012 inch’ten 2.125 inch’e kadar lazerle kesme yapabilmektedir, daha ucuza maliyet sağlanmaktadır, küçük bir nokta şeklinde yüksek yoğunluklu lazer ışını oluşmaktadır ve ısınma bu yoğun enerjiye rağmen çok az gerçekleşmektedir.

Yapılan çeşitli programlarla özellikle AutoCAD ile, üretim çok hızlanmakta, aynı kalınlıkta birçok parça aynı anda kesilebilmektedir. Böylece aynı yerde kullanılacak parçalar aynı anda takımlar halinde kesilebilmektedir.

Metal Lazer Kesim Fason Kesim

Metal Lazer ile kesilebilecek metal parçalarınızı sektör farketmeksizin kesiyoruz. Siyah, Paslanmaz, gibi metalleri lazer kesim tezgahımızda işliyor müşterilerimize sektörde ve işlerinde kolaylıklar sunuyoruz.

  • Teknik Destek
  • Zamandan ve Süreden Tasarruf
  • Plaka sacları en firesiz şekilde kesim
  • Zamanında Teslim
  • Çapaksız Cürufsuz Kesim

Müşterilerimize ayrıcalıklar tanıyoruz. Lazer kesim sektöründe

Emre Makine Metal Lazer Kesim Firması Olarak Bugüne kadar binlerce müşterimizi fason olarak yarı mamül imalatını yaparak, mutlu bir şekilde işletmemizden ayrılmasına vesile olduk, binlerce farklı parça keserek metal sektöründe, Türkiye’nin bir çok seçkin firması ile çalışma fırsatımız oldu..

nevşehir akyüzler metal lazer kesim metal lazer cnc kesim cnc metal kesim cnc sac kesme cnc sac işleme

CNC METAL LAZER KESİM İLE YAPTIĞIMIZ ÜRÜN GRUPLARI

metal lazer kesim sac işleme merkezi

FASON LAZER KESİM


Delikli sac lazer kesim delikli sac

DELİKLİ SAC İMALATI


lazer kesim korkuluk sistemleri metal lazer kesim korkuluk fiyatları

FERFORJE KORKULUK – LAZER KESİM KORKULUK

gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Metal Lazer Kesim CNC SAC İŞLEME MERKEZİMİZE VE TEKLİF ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.