Konya Metal Sanayi

Konya ili metal sanayi açısından Türkiye’nin en önemli illerinden biridir. Konya Metal Sac işleme Ve Metal Üzerine Türkiye’nin En büyük Şehridir. Bir çok “Metal İşleme ve Metal Şekliendirme firmalarını içinde barındırmaktadır.

Cnc Metal Lazer Kesim ve Sac İşleme Firma Olarak metal lazer kesim hizmetlerimiz dahilinde Krom Çelik Paslanmaz Çelik – Siyah Sac Karbon Sac – Bakır aliminyum gibi ürünleri fiber lazer makinemiz ve Karbon lazer makine parkımız ile rahatlıkla kesmekteyiz. Zamandan ve Kaliteden Ödün vermeyen alt yapımız ile siz müşterilerimizin isteklerini karşılıyoruz.

Sektörde çözüm ortağınız olmaya hazırız!

Metal Lazer Kesim Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  1. Metal Lazer Kesim işlemi yapılırken elbette bir çok faktöre ve hususa dikkat edilmelidir. Bu hususlardan en önemlisi ise, Metal Lazer Kesim Makinenizi iyi tanıyor olmanız. Operatörünüzün Gaz Parametrelerini Saca göre ayarlaması.
  2. Metal Lazer Kesim İşlemi yapılırken sac üzerinde cüruf gibi erimiş materyallerin kalmamasına dikkat ediniz.
  3. Sac İşleme işlemi yapılırken sac üzerine ince yağ gibi bir koruyucu madde ile sacların üzerindeki pasın ve sac pütürünün en ince noktasına getirilmesi.
  4. Lazer Kesim İşleminde Sacı yerleştirdiğinizde Metal Lazer Kesim makinesini destekleyecek bütün aletlerin ve yardımcı elemanların düzel bir şekilde çalışması gerekmektedir.

CNC SAC İŞLEME İLE NELER YAPILMAKTADIR?

Cnc Metal Lazer Kesim işlemlerini yaptığımıza göre bizi bu sektörde bize ne gibi ürünler sunmaktadır. Daha Doğrusu düşünce gücü ve yaratıcılığı zengin insanlar böyle bir makineye sahip olduklarında bir çok ürünü şüphesiz ortaya çıkarırlar. Peki biz ne yapıyoruz Emre Makine ailesi olarak yapmış olduğumuz küçük bir portföyümüz. Emre Makine Olarak Bugune Kadar +1000’in üzerinde fason kesim işi ve yapılmıştır farklı parça kesim işlelerinde

Metal Lazer kesim sac işleme ince ve hassas bir işlemdir. Cad Aşaması ve Kesim Aşaması sorunsuz geçmelidir. Emre Makine Mühendislik ve Metal Lazer Kesim bunu size garanti veriyor. Kesim İşlemlerinde İtina ve titizlikte çalışmakta . Onlarca Mutlu Müşterinin Arasına Sizde Katılmak İçin Solda bulunan Bize ulaş butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

CNC METAL LAZER KESİM VE FİBER MAKİNEMİZDE NE TÜR ÜRÜNLER ORTAYA ÇIKARMAKTAYIZ?

Bildiğiniz üzere metal lazer kesim üzerine tasarım, ve ürün bitmez ama biz sadece burada 5 adet ürün modellemesini kısaca anlatalım istedim.

Flanş kesimleri – Özel Metal Parça Kesimleri – Duşa Kabin Kalıp Desen Keselimleri – Metal Saat ve Metal Tablo Kesimi – Prototip Kasa Kesimleri gibi bir çok kesim ve işçilik yapıyoruz.

Metal Lazer Kesim – Lazer CNC ile tasarlıyor lazer metal kesim ile ürünlerinizi rahatlıkla kesiyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz!